کارورزي 3:پايه دوم درس:از همه مهربانتر-جمع و تفريق اعداد سه رقمي{424}

نوع فايل

ورد قابل ويرايش

تعداد صفحه

70

تعداد بازديد

16 بازديد

تومان12.000

در جلسات اول کارورزي 3، ابتدا سعي کردم محيط و شرايط را بسنجم، با تفاوتهاي فردي دانشآموزان آشنا شدم و سپس اقدام به تحرير طرح آموزشي کردم. يافتههاي حرفهاي در طول اجراي اين طرحهاي آموزشي حاصل شد که شامل اثربخشي ارتباط بين دانشآموز و معلم، اثربخشي روشهاي آموزشي، رفع مشکلات تدريس و آشنايي با نقاط قوت ميباشد که در ادامه بيان شده است . معلمي هنر، علم و تجربه است و اين سه عامل به معلمان توانايي و مهارت در تدريس و انتقال دانش به يادگيرنده را ميدهد. اجراي برنامه کارورزي براي کسب صلاحيت حرفهاي داراي اهميت و ضرورت است . ,کارورزي 3,نمونه طراحي آموزشي کارورزي 3,دانلود کارورزي 3,کارورزي 3 دانشگاه فرهنگيان,دانلود گزارش کارورزي 3 ,نمونه گزارش کارورزي3),روايت من از کارورزي (3,چکيده کارورزي 3،کارورزي 3 چيست,نمونه کارورزي3,کارورزي 3 دانشگاه فرهنگيان,دانلود نمونه کارورزي 3,گزارش پاياني کارورزي 3,نمونه فرم ب کارورزي 3,فايل کارورزي 3,فرم الف کارورزي3,فرم کنش پژوهي,نمونه گزارش کارورزي 3 دانشگاه فرهنگيان,کارورزي3 دانشگاه فرهنگيان,فرم ج دانشگاه فرهنگيان چيست,نمونه گزارش کارورزي3,چکيده کارورزي 3,گزارش پاياني کارورزي 3,کارورزي 3 چيست,بيانيه من در کارورزي,نمونه گزارش کارورزي 3 دانشگاه فرهنگيان,نمونه طراحي آموزشي کارورزي 3,فرم ج دانشگاه فرهنگيان چيست,گزارش کارورزي 3 فايل کارورزي 3 , کارورزي 3 چيست,گزارش پاياني کارورزي 3,  روايت من از کارورزي (3) کارورزي 3, کارورزي 3 تربيت معلم , تربيت معلم ,کارورزي فرهنگنيان  ,کارورزي  ,karvarzisara.ir,;hv,vcdsvh ,کارورزي تربيت معلم

کارورزي 3

کنش پژوهي

پايه تحصيلي : دوم           موضوع: جمع و تفريق اعداد سه رقمي

پايه تحصيلي: دوم         موضوع: آب سالم هواي سالم 

پايه تحصيلي: دوم    موضوع: بچه ها سلام

پايه تحصيلي: دوم          موضوع: از همه مهربانتر

مختصري از کارورزي 3 :

آغاز ترم 5 دانشگاه، مصادف بود با کارورزي 3، اساسأ در هر کارورزي اهداف مستقلي دنبال ميشود که تسلط بر اهداف هر کارورزي نيازمند بينش و تحقيق و تمرين ميباشد. سعي کردم مبناي کارم را جلسات توجيهي کارورزي 3 قرار دهم، جلساتي که استاد راهنما و دانشجويان به بحث و بررسي ميپرداختند.

در مدرسه، از معلم کلاس انتخابي خودم گرفته تا معلمان ديگر پايهها، درخواست کمک و راهنمايي مي کردم. ديد جزيينگر خود را قوت بخشيدم و بر فرايندهاي مهم ارتباطي بين فراگير و معلم دقت داشتم.

در جلسات اول کارورزي 3، ابتدا سعي کردم محيط و شرايط را بسنجم، با تفاوتهاي فردي دانشآموزان آشنا شدم و سپس اقدام به تحرير طرح آموزشي کردم.

يافتههاي حرفهاي در طول اجراي اين طرحهاي آموزشي حاصل شد که شامل اثربخشي ارتباط بين دانشآموز و معلم، اثربخشي روشهاي آموزشي، رفع مشکلات تدريس و آشنايي با نقاط قوت ميباشد که در ادامه بيان شده است .

معلمي هنر، علم و تجربه است و اين سه عامل به معلمان توانايي و مهارت در تدريس و انتقال دانش به يادگيرنده را ميدهد. اجراي برنامه کارورزي براي کسب صلاحيت حرفهاي داراي اهميت و ضرورت است .

هيچ جانشيني براي تجربه عملي وجود ندارد. کارورزي ابزاري براي تبديل تئوري به عمل و تلاش براي ايجاد پيوند بين محيط عملي و مراکز آموزشي است.

واضح است که هرگز نميتوان از طريق مطالعه يا گفتوگو با افراد مطلع، به اطلاعات کافي و مورد نياز براي کنکاش شغلي دست يافت. کارورزي يک تجربه دست اول و عملي است که به فرد اجازه ميدهد بهترين نتيجهگيري را درباره ارتباط احتمالي خود با معلمي انجام دهد.

همچنين کارورزي ميتواند به کارورز مهارتهايي را بياموزد که ممکن است داراي آنها نباشد. تمرين معلمي در جلسات کارورزي موجب ميشود:

• اطلاعات نظري دانشجومعلمان به عمل درآيد و دو عامل توانايي و دانايي بروز يابند .

• دانشجومعلمان با محيط واقعي و فرايند حقيقي ياددهي يادگيري آشنا ميشوند .

• به مشکلات تدريس و تربيت پي ميبرند .

• با کسب اعتمادبهنفس و تمرين معلمي در جلسات کارورزي به خودکفايي نسبي دست مييابند .

فهرست مطالب

مقدمه……

فصل اول:

بخش اول:

ويژگيهاي من………………………

بخش دوم:

موقعيتي که من در آن تدريس مي کنم…….

بخش سوم:

اهداف و ايدههاي من………

فصل دوم……………………………………

فصل سوم:

بخش اول: روايت کارورزي 3……

بخش دوم:

جدول راهنماي کدگذاري………

بخش سوم:

تحليل و تفسير……

منابع و مأخذ…….

راهنماي خريد:

• لينک دانلود فايل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمايش در خواهد آمد.

• همچنين لينک دانلود به ايميل شما ارسال خواهد شد به همين دليل ايميل خود را به دقت وارد نماييد.

• ممکن است ايميل ارسالي به پوشه اسپم يا Bulk ايميل شما ارسال شده باشد.

• در صورتي که به هر دليلي موفق به دانلود فايل مورد نظر نشديد با ما تماس بگيريد.

دانلود گزارش کارورزي(2) کتاب فارسي نهم درس سيزدهم {45}

گزارش جامع کارورزي 4 : طراحي واحد يادگيري تدريس کلان و درس {8}

نمونه کارورزي 4:درس گرما {36}

کارورزي 4 درس پژوهي {57}

گزارش کارورزي 4 (درس پژوهي) {37}

کارورزي 4 : علوم درس ريشه تا برگ پنجم ابتدايي {6}

کارورزي 4 : درس سوم ابتدايي درس سرگذشت دانه ها

کارورزي ,گزارش ,دانشگاه ,نمونه ,آموزشي ,فرهنگيان ,کارورزي 3 ,دانشگاه فرهنگيان ,3 کارورزي ,گزارش کارورزي ,3 دانشگاه ,طراحي آموزشي کارورزي ,گزارش پاياني کارورزي ,نمونه طراحي آموزشي ,دانشگاه فرهنگيان دانلود

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

آموزش فارکس مقدماتی مطالب اینترنتی فصلِ عاشقیها پاییز بانک مقالات بیس حسابداری 2019 rangintrange فصلنامه علمی نسیم کوثر 20796534 کتابخانه عمومی اندیشه تحصیل شادی مدیریت وبسایت